Soutěž v účetnictví MD – DAL

28. a 29. ledna 2019 se konal ve Znojmě 13. ročník celostátní soutěže v účetnictví pro žáky středních škol MD – DAL, kterou tradičně pořádá Soukromá vysoká škola ekonomická ve Znojmě. Jde o největší soutěž v účetnictví v České republice.

Naši školu reprezentovala Monika Musilová, žákyně 4. A a Tadeáš Kohoutek, žák 4. B. Monika obsadila krásné 13. místo v celostátní konkurenci nejlepších účtařů. Její umístění je nejlepším výsledkem, kterého naše škola v historii této soutěže dosáhla. Monika i Tadeáš potvrdili své výborné znalosti z účetnictví a oba splnili podmínky pro získání certifikátu z účetnictví. Moniko a Tadeáši, upřímně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, která díky Vám obsadila celkové 9. místo mezi školami z celé republiky.

Ing. Lenka Pistulková
předsedkyně komise ekonomických předmětů


www.kraj-jihocesky.cz www.auritus.cz www.unium.cz www.tabor.cz www.csicr.cz www.naerasmusplus.cz
www.msmt.cz www.nuov.cz www.infoabsolvent.cz www.primat.cz www.novamaturita.cz  
www.vejska.cz www.mladiinfo.cz