Jazykové zkoušky ELEC

Evropské centrum jazykových zkoušek (European Language Examination Centre – ELEC) zařadilo naši školu do sítě svých partnerských center. Síť tvoří vybrané základní a střední školy rovnoměrně pokrývající celé území Jihočeského kraje. V úzké spolupráci s ELEC tak můžeme našim žákům a studentům nabídnout jedinečnou možnost absolvovat jazykovou přípravu zakončenou prestižními mezinárodně uznávanými zkouškami Cambridge English a ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom Deutsch), a to přímo na půdě naší školy. Další informace o jednotlivých zkouškách naleznete na webových stránkách Evropského centra jazykových zkoušek (www.elec.eu).

Tyto jazykové zkoušky představují špičku v uznávání jazykové kvalifikace ve světě i v České republice. Všechny zkoušky jsou na seznamu státem uznávaných zkoušek Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, akceptují je tisíce zaměstnavatelů a univerzit.

Držitelům certifikátů přináší zkoušky mnoho výhod, například:

  • snažší uplatnění na trhu práce jak v České republice, tak v zahraničí
  • lepší pracovní ohodnocení
  • možnost studia v zahraničí
  • možnost odpuštění přijímacích zkoušek na VŠ nebo zkoušky v průběhu studia z daného jazyka
  • jednoznačnou a průkaznou jazykovou kompetenci
  • prestiž

Více informací na webu: www.elec.eu
Kontaktní osoba na OA a VOŠE: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


www.kraj-jihocesky.cz www.auritus.cz www.unium.cz www.tabor.cz www.csicr.cz www.naerasmusplus.cz
www.msmt.cz www.nuov.cz www.infoabsolvent.cz www.primat.cz www.novamaturita.cz  
www.vejska.cz www.mladiinfo.cz