Talentová soutěž v psaní na klávesnici

Dne 31. 3. 2015 proběhla na naší škole Talentová soutěž v psaní na klávesnici, kterou uspořádala naše škola za laskavé a milé účasti manželů Zaviačičových.

Pan Jaroslav Zaviačič je vícemistr světa v psaní na mechanickém stroji, bývalým trenérem rakouské reprezentace, trenérem české reprezentace a autorem individuální výuky v psaní na klávesnici. Paní Helena je devítinásobnou mistryní světa a držitelkou světového rekordu 928 čistých úhozů za minutu. Manželé se věnují výuce psaní na klávesnici a provozují internetovou školu ZAV. Vyprávění zážitků oba manželé doplnili ukázkou rychlopsaní a zkratkového písma.

Talentovou soutěž v kategorii základních škol vyhrála Lenka Kořenská, druhé místo obsadila Eliška Maršíková a na třetím místě skončila Michaela Farová, všechny ze ZŠ Chýnov. V kategorii středních škol získala první místo Denisa Buchcarová, druhý skončil Marek Sedláček a na třetím místě se umístila Denisa Cudlínová, všichni z Obchodní akademie v Táboře. Všem výhercům blahopřejeme a věříme, že soutěž přispěla k jejich motivaci k psaní na klávesnici.

Ing. Lenka Pistulková
předsedkyně komise ekonomických předmětů

 

 


www.kraj-jihocesky.cz www.auritus.cz www.unium.cz www.tabor.cz www.csicr.cz www.naerasmusplus.cz
www.msmt.cz www.nuov.cz www.infoabsolvent.cz www.primat.cz www.novamaturita.cz  
www.vejska.cz www.mladiinfo.cz